Strona 1 z 1

Regenerowane skrzynie biegów

PostNapisane: 2018-11-04, 19:55
przez kompnet
Witajcie,

Długo bowiem ok roku czasu śmigałem na łupoczącej skrzyni biegów, brak funduszy niestety, gdy owe się znalazły postanowiłem wymienić skrzynię biegów LUPO 1.0 AUC skrzynia ESY. Zamówiłem z allegro niby sprawa 100% mechanik przełożył okazało się to samo co u mnie łożyska spaprane huczy łupocze etc ... Patrzę na allegro na regenerowane skrzynie najtańsza za 1200 ehhh ale znalazłem firmę AS z Bytomia Odrzańskiego woj. Dolnośląskie, którzy posiadają masę skrzyć i akurat była moja w cenie 700zł ! przy zwrocie starej. Pojechałem na giełdę w Lubinie gdzie stoją w sobotę na skrzyni niby DOBREJ z allegro zdałem swoją starą wróciłem przekładka kolejna i jak ręką odjął :) SERDECZNIE POLECAM FIRMĘ AS z Bytomia Odrzańskiego, skrzynia jak nowa wypiaskowana, regenerowana cena 700zł. Nie polecam zakupów niby sprawnych na allegro, kilka lat wstecz miałem podobny problem tyle że z polo i ten sam bubel ...

Re: Regenerowane skrzynie biegów

PostNapisane: 2018-11-05, 14:43
przez Darecki
czemu nie oddałeś w ramach rękojmi tej źle zrobionej skrzyni? Mi się wydaje że takie prawo się zastrzega wcześniej zanim się zrobi kup teraz. Do tego koszt zwrotu powinien byc przerzucony na sprzedawcę i niech się jeszcze cieszy że nie będzie obciążony kosztem robocizny za wymianę.

Re: Regenerowane skrzynie biegów

PostNapisane: 2018-11-05, 20:33
przez kompnet
Darecki napisał(a):czemu nie oddałeś w ramach rękojmi tej źle zrobionej skrzyni? Mi się wydaje że takie prawo się zastrzega wcześniej zanim się zrobi kup teraz. Do tego koszt zwrotu powinien byc przerzucony na sprzedawcę i niech się jeszcze cieszy że nie będzie obciążony kosztem robocizny za wymianę.


Zapomniałem dopisać, że powyższa firma, która przysłała wadliwą skrzynię zwróciła całe koszty i napisała, że skrzynię mogę sobie zostawić ... taka była sprawdzana przez nich ... dobrze, że przekładkę robił mi wujek, bo bym nie wyrobił na 2 razach itp.